Nicki Minaj předstihla na Twitteru Eminema

Nejsledovanějším hip-hopovým umělcem na sociální síti Twitter je Nicki Minaj. Podle časopisu Billboard se Nicki na první místo dostala 4. ledna 2012 a z pomyslného trůnu sesadila oblíbeného Eminema.

K 10. lednu měla rapperka Minaj 8 289 708 followerů, zatímco Eminem jich měl na svém kontě 8 267 835. Ovšem daleko větší rozdíl je v počtu poslaných tweetů (zpráv). Nicki jich doposud poslala přes 9 tisíc, Eminem pouhých 175. Eminem je také jediným rapperem, který na Twitteru nikoho nesleduje.

Nicki Minaj

Popularita Nicki Minaj začala stoupat po vydání debutového alba Pink Friday, které vyšlo v roce 2010 pod hlavičkou nahrávacích společností Young Money Entertainment a Cash Money Records s distribucí od Universal Motown. Tuto rodačku z Trinidadu, která se ve svých pěti letech přestěhovala s rodiči do New Yorku a letos v prosinci oslaví 30. narozeniny, objevil pro hudební průmysl rapper Lil Wayne.

Nicki před časem představila novou skladbu Stupid Hoe, která se objeví na jejím nadcházejícím albu Pink Friday: Roman’s Revenge, jehož vydání je naplánováno na 14. února 2012. S napětím se očekává, zda toto druhé album bude stejně úspěšné jako to první, které se stalo platinovým.

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *