DJ Whoo Kid zpovídal Eminema na rádiu Shade 45

Nedávno se DJ Whoo Kid během rádiové show spojil s Eminemem a ten pro vlastní stanici Shade 45 poskytl rozhovor, ve kterém kromě jiného prozradil, že na nadcházejícím studiovém albu bude opět spolupracovat s producentem a kolegou Dr. Dre.

Eminem potvrdil, že je v současné době opět ve studiu a začíná pracovat na novém, v pořadí již osmém, albu. Na dotaz, jak se vše vyvíjí, odpověděl: “Nejsem tak daleko v procesu, jak se zdá. Samozřejmě bude zapojen i Dr. Dre, ale prozatím nic nemáme.” Em upřesnil, že je v prvních fázích nahrávání a popsal, že obvykle si nejprve nahrává to, co zrovna cítí, a až poté, co má nahráno několik songů, se snaží vymyslet nějaký koncept a s tím pak jde za Drem a společně doplňují daný materiál.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/A98BXAkuXO4″]

Během rádiového interview se Eminem rozhovořil i o skupině Slaughterhouse, kterým má 28. srpna vyjít první album pod hlavičkou Shady/Interscope Records nazvané Welcome to: Our House. Na řadu přišla řeč i o chystaném asijském turné, které by mělo zasáhnout více zemí a Em se též vyjádřil ke smrti Adama Yauche z Beastie Boys. Doslova řekl: “Je to opravdu smutné. Je to opravdu škoda. Beastie Boys tolik znamenají pro hip-hop.”

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *