Info o desce Welcome to: Our House od Slaughterhouse

Slaughterhouse nedávno oznámili už snad konečné datum vydání svého alba, které by mělo padnout na 28. srpen. Welcome to: Our House tak bude prvním albem této superskupiny pod Shady / Interscope Records.

Slaughterhouse

Mezitím vyšel videoklip k singlu My Life ve spolupráci s Cee Lo Greenem a producenty StreetRunnerem a Saromem. Welcome to: Our House je jedno z nejočekávanějších alb letošního roku, které exkluzivně produkoval sám Eminem a bude to už v pořadí druhé album této tvůrčí čtveřice. Neomalené a upřímné – takové by mělo být album, které spojuje West Coast, East Coast a Detroit.

Slaughterhouse loni vydali EP se stejnojmenným názvem. EP bylo představeno na Loud Noises a získalo zlatý certifikát. Na prvních příčkách v hitparádách se umístila také deska Hell: The Sequel od dua Bad Meets Evil, které spolu tvoří dvojice Eminem a Royce. Skupinu jsme předtím mohli slyšet na Session One a na Eminemovo posledním albu Recovery v bonusové skladbě.

Skupina byla založena koncem roku 2008 a jejími členy se stali individuálně velmi uznávaní umělci – Crooked I z Long Beach, Joell Ortiz z Brooklynu, Royce da 5’9” z Detroitu a Joe Budden z New Jersey.

Uvidíme, co nám nová deska této superskupiny, jak je všude označována, přinese a co dál od ní můžeme čekat, je otázkou do budoucna. Věřme však, že aktuální problémy v Shady / Interscope neovlivní jejich tvorbu.

Prelude

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *