Natočí 50 Cent a Eminem společné EP?

Spolupráce 50 Centa a Eminema započala již v uplynulém desetiletí, a to konkrétně se skladbou Patiently Waiting z roku 2003, a pokračuje až do současné doby, kdy se společně objevují v singlu My Life. Tento singl pochází z chystaného Fiftyho alba Street King Immortal, které by mělo vyjít v únoru 2013.

50 Cent a Eminem v rozhovoru pro MTV

Stanice MTV dostihla oba rappery minulý měsíc v Detroitu, kde se nátečel videoklip k My Life, aby jim položila několik otázek ohledně jejich spolupráce. Sebevědomý Fifty označil svojí hudbu za kvalitní a přiznal, že kritika ho moc nezajímá. “Nemohu přijmout ani konstruktivní kritiku od někoho, o kom nevím jaké jsou jeho úmysly,” doslova uvedl 50 Cent. “Může mi radit pouze ten, kdo je se mnou ve spojení celou mou hudební kariéru. Hodně úžasných věcí pro mě udělal Dr. Dre, ale myšlenka pracovat jako 50 Cent pochází jen a jen od Eminema,” něšetřil slovy chvály k Emově osobě.

Šťastně vypadající Eminem hovořil o tom, že pracovat s Fiftym pro něj bylo vždy potěšením a skromně dodal, že si nemyslí, že by na 50 Centa měl takový vliv. “Vždycky jsem chtěl být při tom aspoň jako výkonný producent, abych na věci tak trochu dohlédl, ale Fif sám moc dobře ví, co dělá. Ve skutečnosti jsem mu nikdy moc radit nemusel,” vysvětlil Em. Mimo kamery pak Eminem připustil, že do budoucna není vyloučeno jejich společné EP.

Romanie

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *