Vyhlášení soutěže o slevové kupóny a trička Beats by Dr. Dre

A je to tady – nadešel čas vyhlášení vítěze naší soutěže. Po dvou týdnech jste odeslali celou řadu odpovědí, převážně správných. Z těchto odpovědí byla vybráná dvě čísla, jejichž majitelé získávají první nebo druhou cenu. Podrobnosti níže v článku.

Eminem soutěž

Celkem se sešlo 95 správných a platných odpovědí. Každý uživatel byl zapsán do seznamu a bylo mu přiděleno ID, pod kterým byl veden. Následně byl kontaktován sponzor soutěže, který vybral ze všech čísel dvě – nižší ID vyhrává první cenu, vyšší získává cenu druhou.

Výhercem první a druhé ceny se stávají majitelé s ID 12 a 40. To ještě nic neznamená. Důležité je, kdo jsou ti, na něž se usmálo štěstí. Jména výherců se tedy dozvíte kliknutím na obrázky níže.

Vyhlášení soutěže 1
Vyhlášení soutěže 2

Za celý tým EminemWorld.cz srdečně gratuluji výherci. Všem zúčastněným děkujeme za účast a budeme se těšit někdy v budoucnu u další soutěže. Zachovejte nám přízeň.

Závěrem bych chtěl poděkovat sponzorovi soutěže MonsterCables.cz, který poskytnul hlavní ceny a díky němuž se mohla uskutečnit tato soutěž. Děkujeme.

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *