Bluesový zpěvák na novém albu Eminema?

Britský bluesový zpěvák Jamie N Commons se podle The Sun objeví na novém singlu Eminema, který by měl již brzy spatřit světlo světa.

Tento zpěvák je součásti společnosti KIDinaKorner Alexe da Kida, která se postarala například o vydání posledního singlu C’mon Let Me Ride nebo hitů Love the Way You Lie a I Need a Doctor.

The Sun uvedlo dokonce i konkrétní informace o podobě singlu. “Song obsahuje Eminemovy sloky, proložené refrény, které zpívá Jamie N Commons. Scéna je připravena na vydání velkého hitu. Ještě k tomu, když se Eminem v létě vydává na koncerty v Leeds a Readingu. Jamie už je sice v hudebním průmyslu celkem známý, ale potvrzení spolupráce s Eminemem, to je opravdu velký obchod.”

Eminem a G-Shock

Tato situace velice připomíná situaci v roce 2000, kdy Eminem ve svém hitu Stan použil refrén méně známé písně Thank You od britské zpěvačky Dido. Tím Eminem pomohl Dido nastartovat její kariéru i v Americe.

Jamie N Commons – The Preacher
[jwplayer config=”mp3″ file=”http://themusicninja.net/newsongs/The%20Preacher.mp3″]

LukEakaEminem

  

Jeden komentář: “Bluesový zpěvák na novém albu Eminema?”

  1. slim shady napsal:

    veřim že to album bude dobry jak napřiklad marshal lp nebo eminem show nebo encore muj neoblineši curti cell songs when i’m gone eminem a 50 cent dr.dre htelo by to dalši peckyyyyyyyyyyyyyyyy jako za stary časy at žije raps v detroit je nejlepši cuz emineme 50 cent ea dr.dre ukařte jim to kdo je tu panemmmmmmmmmmm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *