Premiéra webseriálu Detroit Rubber

Eminem už za svou kariéru stihl naplno ovládnout nejen hudbu, ale i film, a teď svou pozornost věnuje na internet. Eminemovo studio Shady Films ve spolupráci s multimediálním zábavným studiem Electus vytvořili internetový seriál rozdělený na 6 části s názvem Detroit Rubber.

Během šesti týdnů, přičemž každý týden bude uvolněna jedná část, budeme moci sledovat Ricka Williamse a Rolanda “Ro” Coita, spolumajitelé populárního detroitského obchodu s teniskami Burn Rubber, jak se jim podaří zvládnout běh podniku a jeho růst přes obsluhu vlivných klientů, kterými budou známé celebrity.

První epizoda měla svou premiéru ve středu 29. ledna 2013 na YouTube kanálu Loud. V této epizodě jsme mohli vidět Prince Fieldera, baseballovou hvězdu týmu Detroit Tigers, který hledá exkluzivní vzácné tenisky z roku 2004 značky Nike Air Jordan Retro Encore IV. Později se objeví i samotný Slim Shady a spolu s Williamsem a Coitou se pokusí najít tento exkluzivní pár tenisek v hodnotě 5 500 dolarů.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/8NYG7QoDAnM”]

V příští epizodě budeme moci sledovat další detroitského celebrity jako například Big Seana, Mikea Posnera, Royce da 5’9″ a člena D12 Mr. Portera. Sledujte YouTube kanál Loud

Prelude

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *