Heart Soul Detroit – Eminem na obalu nové knihy

Detroit. The Motor City. Motown. Město, které v roce 1701 objevil Antoine de la Mothe Cadillac, vzniklo za účelem stát se nejvlivnější, fascinující a inspirující místo na planetě.

Vzrůst automobilového průmyslu, úspěch Motown Records nebo scéna Grande Ballroom, která přispěla k úspěchům mnoha rock’n’rollových umělců. I díky tomu, několik slavných osobností považuje Detroit za svůj domov.

Město Detroit je také hlavním tématem knihy Heart Soul Detroit. 250stránková kniha nabízí skrz fotografie a rozhovory pohled 50 nejslavnějších a nejúspěšnějších osob, pro které je Detroit jejich rodištěm nebo zde prožili valnou část své kariéry.

Kniha Heart Soul Detroit

Přes sportovce Nicklase Lidströma, Barryho Sanderse, Ala Kalineho a Tommyho Hearnse, hudebníky jakými jsou Smokey Robinson, Jack White, Eminem a Martha Reeves, až po obchodnické vizionáře jako Berry Gordy, Lee Iacocca a Bill Ford Jr. Stručně – kniha Heart Soul Detroit představuje osobnosti, které pomohli “umístit” Detroit na mapu.

Na obalu knihy je vyobrazena možná nejznámější detroitská osobnost – Marshall Bruce Mathers III. Zmiňuje se zde například o metru nebo i o nakupování ve Wal-Mart. “Miluju Detroit. Je to město, na které jsem si už zvykl. Zvykl jsem si na lidi, kteří tu žíjí. Lidi o něm můžou říkat cokoli, ale já ho stejně budu milovat.”

Obal knihy Heart Soul Detroit

LukEakaEminem

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *