Heart Soul Detroit – Eminem na obalu nové knihy

Detroit. The Motor City. Motown. Město, které v roce 1701 objevil Antoine de la Mothe Cadillac, vzniklo za účelem stát se nejvlivnější, fascinující a inspirující místo na planetě.

Vzrůst automobilového průmyslu, úspěch Motown Records nebo scéna Grande Ballroom, která přispěla k úspěchům mnoha rock’n’rollových umělců. I díky tomu, několik slavných osobností považuje Detroit za svůj domov.

Město Detroit je také hlavním tématem knihy Heart Soul Detroit. 250stránková kniha nabízí skrz fotografie a rozhovory pohled 50 nejslavnějších a nejúspěšnějších osob, pro které je Detroit jejich rodištěm nebo zde prožili valnou část své kariéry.

Kniha Heart Soul Detroit

Přes sportovce Nicklase Lidströma, Barryho Sanderse, Ala Kalineho a Tommyho Hearnse, hudebníky jakými jsou Smokey Robinson, Jack White, Eminem a Martha Reeves, až po obchodnické vizionáře jako Berry Gordy, Lee Iacocca a Bill Ford Jr. Stručně – kniha Heart Soul Detroit představuje osobnosti, které pomohli “umístit” Detroit na mapu.

Na obalu knihy je vyobrazena možná nejznámější detroitská osobnost – Marshall Bruce Mathers III. Zmiňuje se zde například o metru nebo i o nakupování ve Wal-Mart. “Miluju Detroit. Je to město, na které jsem si už zvykl. Zvykl jsem si na lidi, kteří tu žíjí. Lidi o něm můžou říkat cokoli, ale já ho stejně budu milovat.”

Obal knihy Heart Soul Detroit

LukEakaEminem

  

6 komentářů: “Heart Soul Detroit – Eminem na obalu nové knihy”

 1. Bára napsal:

  Ahoj všichni!Každý den poslouchám EMINEMA a když ne EMINEMA tak alespoň nějaký rap.Za EMINEMEM by jsem klidně letěla do Ameriky kdyby jsem ho tam někde našla.I když mi je jen 11let hrozně se mi líbí.Pořád si čtu jeho životopis,čtu si jeho všelijaké stránky,pořád o něm něco čtu.Je mu 40 ale vypadá tak na 27let.

 2. Lukyem napsal:

  Tady poslouchá každej Eminema

 3. Nucks napsal:

  Báro vítej tady. Je fajn, že tě zajímá zrovna Eminem. Určitě u toho zůstaň i nadále. Možná se všichni dočkáme a přiletí jednou i k nám na koncert nebo fesťák :)

 4. Kejtý napsal:

  Taky poslouchám Eminema, mám ho nejradši:) Nevím jestli přiletí zrovna do Česka, ale do sousedního Německa by mohl, to není tak daleko:) Česko na tohle nemá peníze si myslím. A nebo to bude podmínkama. Když byl v Praze Mac Miller, v tom klubu bylo hrozně přecpáno a nedalo se tam dýchat. Mac zazpíval jen pár písniček a šel do zákulisí. Takže bych řekla, že Česko zrovna pro Eminema nebude nic moc:) A když už by byl v Německu, bez váhání bych tam jela))

 5. Nucks napsal:

  To, jestli do ČR přiletí nebo ne je podle mě otázkou jeho priorit. Myslím si, že k nám jezdí velká část hodně známých umělců. takže pro ně asi nejsme tak neatraktivní. Každopádně musíme všichni držet palce, aby si při plánování své tour vzpomněl Eminem i na nás :)

 6. Kostenzie napsal:

  dle mého názoru je velmi nepravděpodobné, že by dorazil do Čech. Takže, jak praví přísloví jsem se k hoře vydala já a jela jsem letos v srpnu kvůli koncertu Eminema do Irska. Rozhodně to byl nezapomenutelný zážitek a doufám, že bude příležitost vidět někdy znovu jeho show. S vydáním nového alba, by mohl zajet do Evropy, když ne do Německa tak aspoň do Belgie. Kdyžtak UK to jistí :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *