Kendrick Lamar o setkání s Eminemem

Americký rapper Kendrick Lamar, též známý jako K-Dot, se spolu se svojí skupinou Black Hippy (Jay Rock, Schoolboy Q a Ab-Soul) zastavili v detroitském Eminemově nahrávacím studiu, i když účelem setkání nebyla společná práce.

“Bylo to nečekané, byli jsme v Detroitu kvůli našemu turné, když jsem dostal telefonát, že Em chce, abychom rychle přišli do jeho studia,” sdělil Kendrick pro MTV News v rozhovoru, který poskytl po koncertě na festivalu Firefly v Doveru.

“Bylo to vlastně jen o setkání a pozdravech. Střetli jsme se sice už v minulosti, ale to bylo velmi rychlé a stručné, takže teď jsem měl možnost zeptat se ho na všechno, co jsem se ho zeptat chtěl,” dodal v rozhovoru Lamar, který je velkým obdivovatelem Ema a řekl, že měl možnost ptát se na řadu témat včetně filmu 8 Mile a že se mu dostalo přímočarých odpovědí.

Kendrick Lamar

Eminem se vyjádřil i ke Kendrickovu albu good kid, m.A.A.d city, které vyšlo na podzim 2012. “V podstatě mi řekl, že už dlouhou dobu nebylo uděláno takové album od mladého umělce a že dokáže ocenit, jak jsem celou věc strukturoval,” skromně dodal Kendrick Lamar.

Romanie

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *