Nominacím Grammy kraluje Jay-Z

Jay-Z získal nejvíce nominací k 56. předávání cen Grammy. I Eminem ale má svou nominaci.

Magnát The Roc Nation byl nominován hned 9x a to i v kategorii pro Nejlepší Rapové Album se svým posledním počinem „Magna Carta…Holy Grail“ a rovněž pro Nejlepší Rapovou Sklabu, „Holy Grail ft. Justin Timberlake.“

Kendrick Lamar, Justin Timberlake, Pharell a Macklemore & Ryan Lewis následují se sedmi, zatímco skóre Drakea a Daft Punk je pět. Bruno Mars, Lorde a Taylor Swift sebrali čtyři nominace.

„Velmi vzácný moment. Je to jako bychom si nezasloužili tu být, ale jsme tu,“ řekl Macklemore, který byl nominován v prestižních kategoríí Album roku a Skladba roku.

Jay-Z „Holy Grail“ ft. Justin Timberlake
[jwplayer file=“http://www.youtube.com/watch?v=6AIdXisPqHc“]

Robin Thicke byl štastný za jeho tři nominace, obsahující i Nahrávku roku za jeho “Blurred Lines.” „Jaká neskutečná pocta, díky komisi Grammy za nominaci,“ tweetnul na svém twitter účtu.

Eminem získal pouze jedinou nominaci v kategorii pro Nejlepší Rapovou Skladbu za svůj první singl „Berzerk.“ Víc nominací ani získat nemohl, neboť jeho album vyšlo až po termínu, které se pro 56. Grammy Awards berou v potaz. Eminem si tak bude muset počkat, zda bude nominován na další ročník Grammy.

Eminem „Berzerk“
[jwplayer file=“http://www.youtube.com/watch?v=ab9176Srb5Y“]

Nominace byli ohlášeny během “The GRAMMY Nominations Concert Live!!” speciálů v Nokia Theatre L.A LIVE.

Ceny budou předávány během ceremoniálu v Neděli, 26. ledna v Staples Center v Los Angeles. Pro všechny nominace klikněte zde.

LukEakaEminem

  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.