Rihanna má na kontě už třináctý hit č. 1. Podruhé díky Eminemovi

Rihanna to opět dokázala. Rok po tom, co dobývala hitparády se svým hitem Diamonds, se popová zpěvačka dočkala v pořadí svého třínáctého hitu č. 1, a to konkrétně za její spolupráci s Eminemem.

Písnička The Monster, která se objevila na nejnovějším albu Eminema nesoucí název The Marshall Mathers LP 2, se tento týden posunula z druhého na první místo a dosáhla tak vrcholu v žebříčku Billboard Hot 100. Tím duo Eminem a Rihanna sesadili i Wrecking Ball od Miley Cyrus, která vedla žebříček po tři týdny.

“Wow!! Ani nedokážu říct jak moc jsem nadšená! Nemůžu tomu uvěřit!! Zvládli jste to!! Díky Vám je to už moje třináctý číslo 1! Jak jste to vůbec zvládli? Bylo to asi těžký! Jste fakt úžasný,” napsala RiRi na Twitter.

Rihanna se svým třináctým hitem dohnala Michaela Jacksona a posunula se na třetí místo interpretů s nejvíce hity č. 1 žebříčku Billboard Hot 100 v historii. Překonala tím Madonnu a Supremes. Více hitů mají už jen Mariah Carey a skupina The Beatles.

Eminem a Rihanna ve videoklipu The Monster

Tento okamžik se zapíše i do Eminemovy historie. The Monster na první příčce mu připsal už páté prvenství v tomto žebříčku a tím se dostal mezi inteprety jako P. Diddy a Ludacris, kteří mají také pět No. 1 hitů.

The Monster je celkem druhý song, který se od této dvojice dočkal prvního místa. Prvním z nich byl Love the Way You Lie. Ten se držel na první pozici v Hot 100 roku 2010 po sedum týdnů.

CkrabKilla

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *