Slaughterhouse & Eminem freestyle na Rap City

K příležitosti a jako poctu k vydání 8. Eminemova studiového alba, “The Marshall Mathers LP 2 (MMLP2)”, vysílala televize BET pouze jako speciál, již zrušený program “Rap City.”

Speciál dostal i svůj název “Rap City Presents: Em 360.” Big Tigger vyzpovídal ikonu Hip-Hopu od začátku jeho kariéry, alba “Infinite,” až po “MMLP2.”

Jedna z nejvíce očekávaných spoluprácí na jeho novém albu je “Love Game” s Kendickem Lamarem. “Miluju to, co Kendrick dělá,” řekl samotný Eminem. “On pokračuje v tradici dělat Hip Hop zajimavým. To, co předvedl ve své verzi “Control” je neuvěřitelné. “Love Game” jsme ale udělali ještě dřív ….”

Kendrick Lamar – Control (Freestyle)
[jwplayer file=”http://youtu.be/SaMreUKk5Fk”]

Taky upřesnil spekulace o tom, že po tomto albu jeho kariéra končí. “Chci rapovat do doby, kdy to ještě bude zabavné,” řekl. “Až zahodim mikrofon, je to proto, že cítím, že chci dělat něco jiného v hdbě. Třeba produkce, cokoli … Pořád se chci podílet na projektech.”

Slaughterhouse se také připojili do diskuze se svým albem. “Myslím, že jsme udělali o hodně hlubší, hodně introspektivý a melancholické album,” řekl řekl Joe Budden k jejich loňskému albu “Welcome to: Our House.” “Ta lyričnost tu samozřejmě je, stejně jako ta vášeň, všechny věci, na kterých tahle skupina vznikla jsou stále současnost.” Royce da 5’9 přidal svoje “Bez pochybu je to ta nejlepší věc, kterou jsme zatím udělali.”

Jako tradice show, uzavřeli díl freestylem “V Pozadí.” S Just Blazem za pultem, Joe, Royce, Joell Ortiz a Crooked I se chopili mikrofonu. Eminem nastoupil jako poslední a zarapoval čistě jen acapellu, bez beatu.

Eminem & Slaughterhouse – 106 & Park The Backroom Freestyle
[jwplayer file=”https://www.youtube.com/watch?v=i5HRmVrDT4w”]

Eminem o Kendricku Lamarovi
[jwplayer file=”https://www.youtube.com/watch?v=DSLYFDw4nEA”]

LukEakaEminem

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *