Eminem dosáhl na druhé místo v prodejnosti alb za posledních 23 let

Jenom Garth Brooks je v současné chvíli před Eminemem v žebříčku prodejnosti mužských interpretů za posledních 23 let. Podle Billboardu se Slim Shady přehoupl přes countryového zpěváka George Straita na současné druhé místo dle společnosti SoundScan.

Eminem má nyní na kontě 44,91 milionů prodaných jednotek. Strait je za ním v těsném závěsu se 44,89 miliony. Vedoucí Brooks si pak na prvním místě připisuje 69,52 milionu prodaných kusů.

Z celkových tržeb (muži, ženy a skupiny dohromady) éry SoundScan je detroitský rapper na šestém místě. První místo v tomto žebříčku drží stále Garth Brooks následovaný skupinou The Beatles s 65,55 miliony prodaných desek. Třetí místo obsadila Metallica (54,26 milionů), čtvrté Mariah Carey (54,24 milionů) a na pátou příčku dosáhla kanadská zpěvačka Celine Dion (52,21 milionů).

Garth Brooks

Eminemův poslední počin The Marshall Mathers LP 2 se nedávno přehoupl přes hranici 2 milionů prodaných desek (jen v USA), přičemž všechny Emovy desky vydané pod major labely dosáhly alespoň na dvojnásobnou platinu.

Nucks

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *