Propad MMLP2, Beyoncé se drží na druhém místě, Kid Ink debutoval na třetím

Beyoncé drží své místo díky soundtracku k Ledovému králoství (Frozen) dva týdny v kuse, mezitím se tento týden umístil na třetím místě Kid Ink.

Beyoncé se svým stejnojmeným albem dosáhla hranice 79 000 prodaných kusů v pátém týdnu, což je propad o 40 % oproti týdnu předchozímu, uvedl časopis Billboard. Čekalo se, že se album “Beyoncé” dostane na první místo a sesadí tak soundtrack k Ledovému království, ale zmiňovaný soundtrack prodal o 5 000 – 10 000 kusů více než se čekalo.

Alba “Beyoncé” se prodalo v prvních pěti týdnech 1,5 milionu kusů a tím Beyoncé překonaloa prodeje svého předchozího alba s názvem 4, kterého se prodalo od roku 2011 1,39 milionu kusů.

Kid Ink

Kid Ink se umístil v Top 10 pouze jednou, a to se svým albem My Own Lane na třetím místě. Stalo se tak hlavně díky singlu Show Me, kde se objevil jako host Chris Brown. Debutu rappera z LA se prodalo kolem 50 000 kusů a umístilo se na první pozici hip-hopového žebříčku Rap Album Chart.

Eminemovo album The Marshall Mathers LP2 se propadlo ze třetího na čtvrté místo se 36 000 kusy. Pure Heroine od Lorde se drží na pátém místě se 33 000 kusy, Bangerz od Miley Cyrus se posunulo ze 13. místa na 8. s 20 000 kusy a Black Panties od R.Kellyho obsadilo desáté místo se 17 000 prodaných kusů.

CkrabKilla

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *