Eminem – Guts Over Fear ft. Sia

Nová skladba od Eminema z připravovaného alba ShadyXV.

Eminem – Guts Over Fear ft. Sia
[jwplayer file=”https://www.youtube.com/watch?v=C2pYNk-Gxxk”]

LukEakaEminem

  

15 komentářů: “Eminem – Guts Over Fear ft. Sia”

 1. martiaz napsal:

  Kdyby to nebyl Em, tak si to pustím jednou a zapomenu, že jsem to vůbec někdy slyšel. Samozřejmě, že lyricky jde opět o promáklou věc, ale tematicky je to, jak sám Em říká miliardakrát řečená věc. Vím, že to je upřímný a od srdce, ale prostě je to tak nějak zbytečný. Navíc ta forma ala další song, co denně slyším stokrát v rádiu…Neříkám, že nejsem zvědavej, co že to bude to “Shady XV”, ale to je asi tak všechno. Em zkrátka už nemá o čem rapovat, což není nic, za co by se měl po tak dlouhé kariéře stydět, jenom by chtělo si to nejen přiznat, ale taky s tím i přestat. MMLP2 je super album, ale vesměs jen kvůli té nostalgii. Doufám, že tohle bude už jen nějaká kompilace ve stylu Re-Up nebo další greatest hits, ikdyž bych se tam bál té stopáže. Na další album už nemá.

 2. jidas napsal:

  Počkej si na album. Radim ti to jako expertovi na unáhlený a negativní závěry. To stejný si tvrdil po vydání tracklistu k MMLP2. A vlastně pokaždý, když Marshall oznámil nějakou novinku. Nemohu si pomoct, ale něco mi říká, že budeš muset opět přehodnotit svoje závěry. Em nás zase vypeče ;)

 3. Anonym napsal:

  dobrej song

 4. martiaz napsal:

  Hodnotím song, tak nemusím čekat na album ;) A další album nechci, i kdyby mělo být sebelepší nebo snad i lepší než Slim Shady LP a MMLP dohromady. Zkrátka všechno potřebuje svůj konec. A neříkej mi prosím, že vždycky, když Em něco oznámil, tak jsem dělal negativní závěry, jelikož jsem byl snad jedinej, kdo při vydání tracklistu k Recovery hájil Ema s hosty jako Pink a Rihanna ;) A navíc, tematicky se opakuje i MMLP2, je to krom pár vyjimek ta stará ohraná písnička, která ale dokonale zafungovala díky načasování, formě a prezentaci. Znovu by to ale, alespoň pro mě, už nemělo to kouzlo. Stejně jsou ale diskuze zbytečný, protože Shady XV bude nakonec kompilace labelu + greatest hits labelu.

 5. Maaslek napsal:

  Musím nesouhlasit, MMLP2 je velké prozření, věci řečené jinak, lépe, moudřeji, já jsem úplně v šoku třeba z BAD GUY, kdy kárá sám sebe! nebo LEGACY? Podle mě jeden z nejsilnějších textů vůbec a mohla bych pokračovat… Vůbec si nemyslím, že by se opakoval. Prostě EM stále zraje a rozhodně nehnije ani nepatří do starého železa a už vůbec že nemá o čem rapovat. On není ten případ jako u filmů, když na základě tržeb natáčejí další díly a pak to třeba celé zkazí… Kdepak, kdyby on sám měl ten pocit, tak skončí, to si myslím, ale moc dobře zná svou sílu a moc v téhle branži a pořád se něco děje a pořád se mu v hlavě rodí nové myšlenky a pořád to něco chce sdělit jak nejlépe umí (pro něj nezbytná potřeba), ať jde o staré či nové téma… Dává dost najevo třeba v SURVIVAL, jak moc je pro něj rap důležitej a třeba i v LOSE YOURSELF (oskarová pecka nejvíc!). Mě zkrátka bude bavit vždycky, protože od mojí puberty, kdy jsem poprvé slyšela song STAN, našla si překlad, který mě dostal, mě to nepřešlo, ba naopak. Poslouchala jsem slovenský i český hip hop, což mě dávno přešlo, ale EM mě prostě nemůže přejít, protože mě stále dostává svými verši, jako nikdo jiný…
  Je to můj duševní mentor a nestydím se to říct ani ve svých třiceti letech, takže pochopitelně budu bránit i jeho jméno, když ho někdo zpochybní :-)

 6. DaweLOL napsal:

  Říkejte si co chcete, ale tohle je podle mě jeho nejlepší písníčka. Jestli si myslíte, že je to průměr nebo shit, vůbec nevíte :-D.

 7. Maaslek napsal:

  Přeeesněěěě, další pecka na světě a už se nemůžu dočkat dalšího alba!! Někdy je lepší být ticho, než vypustit kravinu z huby. Tak si každej myslete co chcete, ale zvažte, než něco vypustíte do éteru… Stejně vás tu fandové za negace sežerou :-D

 8. MrLukyem napsal:

  Já sem jeho obrovský fanda poslouchám eminema a nic jinýho max D12 :D ale tahle skladba mě trochu sklamala nemá prostě takovej rytmus, šmrnc jako měli všechny ostatní.. Miliju ema nejvíc na světě ale taky si trochu už začínam myslet že v nejlepším se má přestat už to prostě není ten starej Slim Shady ale jenom Eminem s obarvenou hlavou :( strašně mě to štve ale chápu to :( zajimalo by mě kdyby tady byl Proof jaký by to všechno ted bylo, klidně bych se vsadil že Eminem by byl jako dřív,byl by furt obarvenej, nebral by drogy po umrtí Proofa, (to ho dost srazilo k zemi) sice se zase sebral ale už to není ono., D12 by udělali další super desku..Moc se těším až Em udělá tu novou desku (číslo 15 je moje štastný číslo takže věřim že mě Em překvapí :D).. Nejlepší by bylo kdyby si em za celých 15 let nastřadal nějaký material (skladby) a ted by to hodil do tohohle novýho albumu, to by bylo neskutečný bylo by to starý ale zároven uplně nový.. Prostě by bylo ohromující kdyby si Em připravil na svůj odchod něco neskutečnýho,baječnýho aby nás šokoval.. něco na co se jentak nezapomene :D :) Jako Em mě šokoval už od začátku své kariéry ale bylo by to super :) Bez Ema bych nežil, byl bych jako ryba bez vody, je pro mě všechno, kurva mám ho radši než svojí mámu co si budu nalhávat :D sem rád že mi pomáhá přežít každičký den ..

 9. DaweLOL napsal:

  Nechápu proč si pořád stěžujete, že to už není starý dobrý Slim. Každý člověk se mění, i Marshall. Vždy rapoval o svém životě, a tak je logické, že když se změní jako člověk, tak už nemůže dělat songy o tom samém. Když se vám nelíbí co teď tvoří, tak to neposlouchejte….jak jednoduché že?? Pořád abych četl ty stejně blbé komentáře o tom, že už za nic nestojí. Koho zajímá váš názor?? :-)

 10. Eminem(ka) napsal:

  Úžasné… <3

 11. mrlukyem napsal:

  Já si nestěžuju jen mě to mrzí.. Ať si teď děla co chce, rád si to poslechnu ale důležitý je ze jeho starý dobrý pecky nikdy neomrzi.. Ty si bez poslouchat někoho jinýho., nemůžu za to ze nepoznáš co je starej hip hop.. Teď už to není prostě ono, jen to říkám..

 12. kumarviky napsal:

  A mě třeba jeho novější songy oslovují více, než jeho starší “Slim Shady” pecky. Ty zbožnuju též, ale nemá to tu hloubku, kterou nám dává procitnutej Eminem od Recovery(částečně již od Relapse) přes MMLP2 a snad i další album(alba?).
  Jasně, Slim Shady je bezva. Pro pobavení. Marshalla a jeho novější tvorbu ale před Slimem preferuju. Čím jsem starší, tím více.

 13. Exik napsal:

  Song je to super, i když jsem z toho traileru trošku špatně odhadl, jaký vlastně bude (přijde mi tak nějak méně výrazný).
  Na Shady XV se těšim hrozně (jestli to jde vůbec jinak). MMLP2 mě hodně překvapilo a dost rychle se dostalo na mém osobním žebříčku Marshallových alb na jednu z předních pozic. Anglicky sice umim obstojně, ale Emovy songy si nikdy nepřekládám, když si je pouštím (jen občas kouknu na YT s textem), což je možná jeden z důvodů, proč mě prostě jeho tvorba nemůže omrzet.
  A rozhodně bych tady neporovnával jeho staré songy s těmi novými. To je prostě jako “jablka a hrušky”. Já žeru oboje, záleží na co mám zrovna náladu.

 14. martiaz napsal:

  Tak když jsem to tu tak začal, tak to i ukončím něčím trochu na odlehčenou…jsem hodně zvědavej na novinky od D12 a Bad Meets Evil. Doufám, že otvíračka alba bude ve stylu otvíračky The Re-Up, teda kompletní sestava Shady sloku po sloce. Rozhodně jsem radši, že se nakonec jedná o labelovou kompilačku, než o další album, ale o tom se nemá cenu dohadovat. Yelawolf na Twitteru naznačil, že je vydání jakási rozehřívačka před jeho “Love Story” a “Glass House” od Slaughterhouse. Po neustálých odkladech těch desek si myslím, že je to v tento moment nejlepší možná varianta, jak zase vytvořit humbuk jako nastal po společným “vystoupení” na BET

 15. maja napsal:

  je mi uplne jedno co si myslite, tenhle song mi vubec neprijde jako stare tema.. da se rict ze jsem brecela pri prvnim poslechu a ani nemusim vysvetlovat co se stalo kdyz jsem se pustila do prekladu… Em me nikdy neprejde a vzdycky bude nejlepsi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *