Kontroverzní CXVPHER – Eminem opět útočí

Témeř 7 minutový acapella freestyle od Eminema na novém Shady Records cypheru, který vyšel v pondělí, vyvolala spoustu kritiky. Cypher má podpořit prodej přicházející kompilace “Shady XV.”

19 minutové video, obsahující freestyle od Eminemových parťáků ze Shady Records (Crooked I, Joe Budden, Yelawolf, Joell Ortiz, Royce da 5’9 a samotný Eminem), bylo natáčeno ve stylu populárních BET Cypherů. Tedy žádný beat a často jsou slyšet zvuky z pozadí.

Eminem pojal video jako cestu, jak zviditelnit Shady XV a proto zmiňuje a ve svém freestylu se naváží do spousty zvučných jmen. Lebron James, Buster Douglas, Gloria Steinem, Toucan Sam, Lex Luthor, Anderson Cooper, Lana Del Rey, Britney Spears, Ray Rice a Build-A-Bear Workshops, ti všichni to v CXVPHERU pořádně schytali. “Stal jsem se milionářem, proto, abych se zase vrátil dolů,” rapuje Eminem.

Části, ve kterých se vyskytuje Eminem a Royce da 5’9 byly natočeny v Detroitu, v bývalém Michiganském divadle. Ostatní části byly natočeny v rodných místech konkrétních rapperů.

Momentálně na Youtube ještě pořád není dostupná officiální verze pro všechny země světa. To by se mělo změnit odpoledne, kdy Vevo odemkne video pro všechny části planety.

CXVPHER – Eminemova část
[jwplayer file=”https://www.youtube.com/watch?v=QVOV80XjBPE”]

Kompilační album “Shady XV” vychází 24. listopadu. Dvou disková edice obsahuje hity od Eminema, 50 Centa a zbytku Shady Records a samozřejmě nový materiál. Mezi nimi i skladba nazvaná “Detroit Vs. Everybody.” Ta se stala momentálně již 3. singlem z alba. Na tracku se kromě Eminema objevují i Royce da 5’9, Big Sean, Danny Brown, Trick Trick a na refrénu i Detroitská rapperka Dej Loaf.

Detroit Vs. Everybody
[jwplayer file=”http://youtu.be/vjUgJ6Cw5PU”]

LukEakaEminem

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *