Na novém albu Rihanny opět Eminem ?

Spekulace nasvědčují tomu, že Eminem a Rihanna v poslední době navštívili společně studio pro novou spolupráci. Song s názvem “Lost Files” by měl být součástí stejnojmenného alba Rihanny. Na internet unikl, zatím nepotvrzený, tracklist tohoto alba.

Eminemovi vychází nové, kompilační album “SHADY XV”, pro které nedávno odhalil cover, 24.listopadu tohoto roku. O den později by světlo mělo spatřit i album Rihanny.

http://instagram.com/p/uGWcY-JYxl/

Po letošním společném “The Monster Tour” a po drívějších čtyřech spolupracích by se teď jednalo už o pátou společnou skladbu dua Rihanna-Eminem a to ještě nevíme, co nás čeká na již zmíněném albu “Shady XV.”

Uniklý tracklist nového alba Rihanny. Jeho přepis zde.

Kromě Eminema by se na novém albu Rihanny mohli objevit i jména další rapperů. V uniklém tracklistu figurují Big Sean a Drake. V současné době jsou oba velice žhavým tématem. Big Sean potvrdil spolupráci s Eminemem, která by měla vyjít nejpozději začátkem roku 2015, vydal také poměrně kontroverzní track “I Don’t Fuck With You”. Drake se o rozruch postaral svým novým releasem “How About Now.”

Big Sean – I Don’t Fuck With You
[jwplayer file=”https://www.youtube.com/watch?v=ZR_X6PrASho”]

Drake – How About Now
[jwplayer file=”https://www.youtube.com/watch?v=jFTHuKbc3OU”]

LukEakaEminem

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *