Paul Rosenberg o 50 Centovi a o sporu s Murder, Inc.

Rosenberg mluví o odchodu 50 Centa ze Shady Records na 15. výročí labelu a jaký to mělo dopad na vztah mezi Eminemem a 50 Centem. Paul Rosenberg, který spolu s Eminemem založili Shady Records, mluví o jednom z největších úspěchů labelu, o momentu kdy byl ke společnosti upsán 50 Cent.

“Tím nastaly ve hře velké změny,” řekl Rosenberg v interview pro magazín XXL. “Věděli jsme, do čeho jdeme, a když jsme Fiftyho vzali za Dr. Dre abysme zjistili, jestli do toho půjde s námi, Dre neváhal. Věděli jsme, že to bude znamenat velký pokrok a že to otřese celou touhle kulturou vzhledem k tomu, co Fifty dělal, čím si prošel, ale že to bude až tak velký, to nikdo nečekal. Nebudu tu ale sedět a vyprávět vám o tom, že jsme nevěděli, co se v něm skrývá. Podívejte, myslím to takhle… Byl to velký krok pro nás, byl to velký krok pro 50 Centa a stejně tak i pro XXL a to myslím vážně. Bylo to velký pro všechny a všechno kolem, zároveň to byla jedna z nejlepších věcí kterou jsme na labelu udělali.”

Když 50-Cent před časem opustil Shady Records tak Rosenberg řekl, že jeho odchod probíhal přátelskou cestou. “Vše probíhalo přátelsky a upřímně, obě strany se navzájem podporovaly. Řekli jsme mu ‘Podívej, jestli cítíš, že tohle neni pro tebe vyhovující místo, bereme to a nadále tě budeme podporovat v dalších krocích.’ Takže jsme se snažili aby vše proběhlo v pohodě a aby 50 Cent neměl s odchodem nějaké problémy. Jeho odchod ale nic nemění na vztahu mezi Marshallem a 50 Centem, stále jsou jako bratři a to se nikdy nezmění.”

Paul Rosenberg

Eminem spolu s 50 Centem prošli během své kariéry mnoha věcmi včetně několika sporů, například i sporem s Murder, Inc. Když si Rosenberg vybavil tuto dobu tak řekl, “byly to rušný časy”. “Je toho hodně, co se mi vybaví když se kouknu zpátky,” řekl Paul. “Byla to velmi zajímavá část “balíčku”. Myslím to tak, že když jsme upsali 50 Centa tak jsme věděli, že to nebyl žádnej slušňáček, takže nebylo žádným velkým překvapením, když se věci trochu zvrtly. Netušili jsme kam až to dojde a co všechno se stane. Dělo se hodně hovadin, na který opravdu nevzpomínám s láskou ale jak jsem řekl, bylo to součástí hry.”

CkrabKilla

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *