Premiéra videoklipu Headlights feat. Nate Ruess

[jwplayer file=”http://youtu.be/7bDLIV96LD4″]

LukEakaEminem

  

6 komentářů: “Premiéra videoklipu Headlights feat. Nate Ruess”

 1. Anonym(ka) napsal:

  Krásné… Až mi to nehnalo slzy do očí :)

 2. Anonym napsal:

  Píseň zkrácená, video velmi nudné :/ Asi po minutě klip jsem se bál že tam Eminem nebude vůbec.

 3. Tony Marshall napsal:

  Tak hodně velké zklamání song zkrácen nevím proč jestli ty byl úmysl klip sem čekal daleko lepší myslím že by udělal Rap God lépe kdy by se na ten klip vykašlal, ale na druhou stranu je to EMINEM a to mu se musí odpoušťet ne každý den se daří :)

 4. Anonym napsal:

  Proti klipu bych neměl nejmenší výhrady, jelikož mi příjde adekvátní k songu (byť na Spike Lee-ho a řeči kolem přeci jen trochu slabší) a pohled očima Debbie se mi líbí, i přes (záměrně) roztřepanou, “amatérskou” kameru. Zkrácení songu bylo sice provedeno bídně a trhá mi uši, ale chápu, že na naplnění daného konceptu videa stačilo použít ošmikanou verzi a taky bych to jakš takš vzal. Zkrátka, s ničím bych neměl větší problém….KDYBY nebyl v tak emotivním videu tak trapný product placement. Reklama na hodinky ve vrcholné scéně videa, kdy Em objímá svou “matku”? Potřeba ukázat značku auta, které Em řídí? Hnus velebnosti! Label neví, kde by peníze nahrabal, díky čemuž je pro mě z jinak pěkného videa jen další teleshopping.

 5. Shady napsal:

  Ale on za to (třeba) vůbec nemůže… Jen sehrál svoji roli…

 6. Emsee napsal:

  řek bych že ta reklama mu ten klip zaplatí , jinak to je teď v každém jeho klipu , nechcu kacat ale hodinky ukazuje všude mám pocit. A ke Klipu čekal jsem že spíš em bude hledat tu debbie on( i když to možná k textu pisničky muže byt blbost já si to sám nepřeložím . ) , A že by tam mohla hrát taky :-) ale maji to hezké hoši ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *