Videoklip Headlights bude mít premiéru na Den matek

Eminem dá po letech první milý dárek své matce na Den matek, který připadá na neděli 11. května. Právě na tento den ohlásil vydání svého nového klipu Headlights. Událost ohlásil teprve včera prostřednictvím svého Instagramu.

Režisérem videoklipu je Američan Spike Lee, s kterým začali natáčet v Detroitu již minulý měsíc. O tomto psal Em už dříve na svém Instagramu. Jedná se tak již o pátý klip z alba The Marshall Mathers LP 2. V Headlights mu sekunduje zpěvák kapely Fun Nate Ruess a skladba samotná by měla znázorňovat Emovo usmíření se svou matkou Debbie Mathers-Briggs, se kterou si byli dlouhou dobu odcizeni. Před necelými dvěma měsíci se navíc stala Headlights již padesátou písní v pořadí, která se podívala do hitparády Billboard Top 100.

Eminem ohlašuje Headlights na Den matek

Spike Lee je režisérem celosvětově známých filmů, nicméně ani jeho režisérství v hudební branži nezaostává. Den před zveřejněním svého nového počinu si společně s Eminemem sedli a krátce pohovořili o natáčení klipu. Po spuštění své litanie na klasické hudební videoklipy, se Lee rozhovořil o svém nadšení pro projekt Headlights a video, které společně s Emem dali dohromady v jeho rodném městě Detroitu.

“Jsem opravdu rád, co jsme vytvořili společnými silami pro song Headlights. Je to skvělý úpřímný příběh, který však obsahuje mnoho bolesti. Takový je ale život… Proto jsme tady v detroitské 8 Mile, protože právě zde se to všechno odehrálo,” nechal se slyšet Lee.

Nucks

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *