Dočkáme se letos alba Roots?

Zmínky o novém albu Roots, včetně jeho oznámení plánovaného na předávání cen Grammy, jsou nesprávné. Alespoň se tak vyjádřil Eminemův tiskový mluvčí Dennis Denehhy v e-mailu, který poslal v pondělí 19. ledna odpoledne do redakce MLive.com. Dennehy napsal: “Vůbec to není pravda, nechystáme se oznámit žádné album.”

Eminemovi fanoušci byli zprávou o novém albu nadšeni. Novinka se začala šířit po Facebooku a Twitteru jen pár minut po tom, co se na Hip-HopVibe.com objevil článek, kde stálo, že Eminem nejspíše vydá ve třech letech po sobě nové album.

Jeden z redaktorů, Fio Borelli, napsal: “Co se týče tohoto projektu, tak MC z Detroitu spolupracoval s mnoha dalšími umělci. Podle všeho to vypadá, že Eminem vydá v roce 2015 nové album.” Borelliho příběh, který nemá žádné důvěryhodné zdroje, mluví o spoluúčasti lidí jako je Dr. Dre a X-Zibit na tomto projektu.

Titulek článku, který Borelli napsal v pondělí 12. ledna odpoledne, vypadal jako by to už byla hotová věc. Titulek zněl: “Eminem pracuje na novém albu nesoucí jméno Roots, oznámení proběhne na předávání cen Grammy”. Zpráva o nadcházejícím albu upoutala několik webů zabývajících se hip-hopem, ihned o tom informovaly načež se Eminemův tým postaral o stažení těchto článků.

Není jasné kdy Eminem vydá nové album, nemyslete si ale, že přestal psát texty, vydávat písničky a dělat vystoupení. Paul Rosenberg, Eminemův manažer, řekl MLive.com, že Em stále pracuje ve studiu a nastavuje standardy pro každého, kdo je po 15 let existence Shady Records spojen s touto společností.

“Chodí do studia jako ostatní lidé do kanceláře. 5 dní, většinou od pondělí do pátku, je Eminem ve studiu,” řekl Rosenberg. “Není tam vyloženě od devíti do pěti – čas letí pomalu – ale je tam každý den.”

CkrabKilla

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *