Dočkáme se letos alba Roots?

Zmínky o novém albu Roots, včetně jeho oznámení plánovaného na předávání cen Grammy, jsou nesprávné. Alespoň se tak vyjádřil Eminemův tiskový mluvčí Dennis Denehhy v e-mailu, který poslal v pondělí 19. ledna odpoledne do redakce MLive.com. Dennehy napsal: “Vůbec to není pravda, nechystáme se oznámit žádné album.”

Eminemovi fanoušci byli zprávou o novém albu nadšeni. Novinka se začala šířit po Facebooku a Twitteru jen pár minut po tom, co se na Hip-HopVibe.com objevil článek, kde stálo, že Eminem nejspíše vydá ve třech letech po sobě nové album.

Jeden z redaktorů, Fio Borelli, napsal: “Co se týče tohoto projektu, tak MC z Detroitu spolupracoval s mnoha dalšími umělci. Podle všeho to vypadá, že Eminem vydá v roce 2015 nové album.” Borelliho příběh, který nemá žádné důvěryhodné zdroje, mluví o spoluúčasti lidí jako je Dr. Dre a X-Zibit na tomto projektu.

Titulek článku, který Borelli napsal v pondělí 12. ledna odpoledne, vypadal jako by to už byla hotová věc. Titulek zněl: “Eminem pracuje na novém albu nesoucí jméno Roots, oznámení proběhne na předávání cen Grammy”. Zpráva o nadcházejícím albu upoutala několik webů zabývajících se hip-hopem, ihned o tom informovaly načež se Eminemův tým postaral o stažení těchto článků.

Není jasné kdy Eminem vydá nové album, nemyslete si ale, že přestal psát texty, vydávat písničky a dělat vystoupení. Paul Rosenberg, Eminemův manažer, řekl MLive.com, že Em stále pracuje ve studiu a nastavuje standardy pro každého, kdo je po 15 let existence Shady Records spojen s touto společností.

“Chodí do studia jako ostatní lidé do kanceláře. 5 dní, většinou od pondělí do pátku, je Eminem ve studiu,” řekl Rosenberg. “Není tam vyloženě od devíti do pěti – čas letí pomalu – ale je tam každý den.”

CkrabKilla

  

Komentáře k článku

  1. DaweLOL napsal:

    Tak uvidíme jestli něco letos vyjde. Myslím si, že nové album vyjde buď tento nebo až příští rok. Déle to snad nebude trvat, je teď docela rozjetý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.