Trailer k Straight Outta Compton s nádechem Detroitu

Film se jmenuje Straight Outta Compton, ale trailer odvysílaný během udělování cen Grammy obsahoval trochu “detroitského stylu”.

Eminemův dlouholetý přítel, sekundant na koncertech a rodák z Detroitu, Denaun Porter (znám jako Mr. Porter), který se věnuje rapování a hudební produkci, dal dohromady beaty, které provázely ukázku na film o legendární gangsta skupině N.W.A.

Film zavítá do kin (v USA) 14. srpna a hrají zde O’Shea Jackson Jr., Corey Hawkins a Jason Mitchell jako členové skupiny N.W.A. (Ice Cube, Dr. Dre a Eazy-E). O’Shea Jackson Jr. je synem O’Shea Jacksona, lépe známého jako Ice Cube. Film režíruje F. Gary Gray (Pátek, Vabank, Loupež po italsku).

Beaty, které Porter udělal, inspirovaly jeho přítele, rappera z Detroitu – Royce da 5’9″, k napsání tohoto vzkazu na jeho účet na Twitteru: “Ten beat, kterej Mr. Porter udělal, je prostě střela.”

Porter vyjádřil svůj vděk také na Twitteru, velice si váží a je rád za příležitost, která mu byla nabídnuta. Trailer k filmu se stal na Facebooku čtvrtým nejžhavějším tématem v době své premiéry.

Porter je velmi úzce spjat s Eminemem, jsou přátelé už od mládí kdy spolu vyrůstali v Detroitu. Oba spolu i bydleli v dobách, kdy vařili v restauraci Gilbert’s Lodge v St. Clair Shores. Eminem je velkým fanouškem skupiny N.W.A., několikrát se o tom zmínil i ve svých textech. Dr. Dre, bývalý člen skupiny N.W.A., je velmi blízký přítel Eminema.

Biografický snímek o N.W.A. (Niggaz With Attitudes) je drama, které produkují původní členové – Ice Cube a Dr. Dre.

Zde je popisek filmu, oficiální popis zaslán MLive.com:

“V polovině 80.let byly ulice Comptonu jedny z nejnebezpečnějších v zemi. Jednou se dalo pět lidí dohromady a vložili své zážitky z ulice do brutálně upřímné hudby aby ukázali svůj nesouhlas s rozložením moci, tím dali hlas a sílu jinak utlačované generaci.

Ohromný vzestup a pád N.W.A., o tom je “Straight Outta Compton”. Úžasný příběh pěti mladých kluků, kteří udělali průlom v hudbě a zasadili do pop kultury moment, který sdělil světu pravdu o životě v ghettu a rozpoutal kulturní válku.”

CkrabKilla

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *