Kamarád z mládí má pro Ema vzkaz

Pokud jsi slyšel písničku Fine Line z Eminemova kompilačního alba Shady XV, určitě jsi pak slyšel jak Slim mluvil o Outsidaz. To je skupina, se kterou Eminem pracoval dříve než se stal jedním z nejúspěšnějších rapperů všech dob. Co udělal Young Zee, člen skupiny Outsidaz, když slyšel jak Eminem vzpomíná na staré časy?

Jeho reakcí bylo, že vzal tužku a napsal “rejpavou” ódu s názvem Dear Shady. V pondělí 5. ledna Zee vypustil na svět video, které mimojiné obsahuje staré záběry skupiny a mladého Eminema. Ve videu se střídají staré záběry a záběry na scénu, kdy Young Zee píše dopis kamarádovi z Detroitu (Eminemovi), kouří, pije a sdílí postel s přítelkyní. “Dovol mi se zeptat, proč jsi nepřišel za mnou, když jsi bral kámoše do party?” rapuje Zee. “Dával jsem do toho všechno.”

Zatímco má Zee několik otázek a výčitek vůči Eminemovi, také se zajímá o obnovení jejich vztahu. “Od tý doby, co jsi u mě kdysi býval / Jak jsi tomu říkal.” Zee pokračuje: “Budeš vždycky vítán, až zaklepeš na moje dveře.” Videoklip také ukazuje jak se Em, Zee a členové skupiny Outsidaz baví za starých časů.

Bude track Dear Shady songem, který prohloubí mezeru mezi starými známými, nebo je přivede zpět k sobě? Nicméně, viděli jsme jak se Eminem opětovně dal dohromady s Roycem da 5’9″, takže stát se může cokoliv.

Jak vidno, Zee by se nejradši vrátil do zajetých kolejí. U disstracku od Pacewona (člen skupiny Outsidaz) na Eminema se objevil i tento komentář od Zeeho: “Nikdy jsem tohle nepodporoval a nikdy taky nebudu! Vydávejte nový songy, ale nikoho tím neurážejte! Eminem sice každýho urážel, ale pamatuju ty časy, kdy jsem mu řikal, že to neni dobrý! Prostě rýmuj! On neni Bůh… On je Eminem…”

Čas všechno ukáže ale prozatím si můžeme starého Slima připomenout vykopáním starých fláků s Outsidaz.

CkrabKilla

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *