Chystají D12 nové album?

Člen skupiny D12 Bizarre potvrdil, že skupina pracuje na nové hudbě. V nedávném interview, kde Bizarra vyslýchal Dj Smallz Eyes, prozradil několik indícií naznučujících, že D12 pracují na novém materiálu. Bizzare od skupiny odešel, v roce 2014 se ale vrátil a opět s ní spolupracuje.

“My (D12) se brzy přesuneme do studia a přineseme vám něco novýho… To, co Shady dal do Shady XV (Bane), bylo jenom zahřívací kolo.” Na otázku, zda skupina v brzké době vydá něco nového, Bizarre odpověděl: “Jasně, určitě jo.”

Kuniva, další člen skupiny, také řekl, že můžeme čekat nový materiál, možná i nové album, které by mohlo vyjít už v roce 2015, avšak zvěsti o novém albu se začaly objevovat už v roce 2014.

Pokud by se tak stalo, tak by skupina měla na svém kontě, vedle jednoho EP a tří mixtapů, již tři studiová alba. Devil’s Night a D12 World se staly velmi úspěšnými a sklidily u publika úspěch. Na albu by měli být slyšeni všichni členové, včetně Fuzze Scoota, který byl ve skupině aktivní do roku 1999. V roce 2011 byl znovu přijat a je plnohodnotným členem. Fuzz, stejně jako Eminem, není slyšet na již zmiňovaném tracku Bane z kompilačního alba Shady XV.

Pro konečnou sestavu v akci si budeme muset asi ještě chvíli počkat.

CkrabKilla

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *