Obie Trice slibuje na Bottom’s Up účast Eminema

Obie Trice, bývalý člen rodiny Shady Records, je zpět a chystá nové album nazvané Bottom’s Up. Spolupráci na desce prý přislíbil také Eminem, který by se měl objevit minimálně ve dvou skladbách.

Obie Trice potvrdil v rozhovoru pro magazín XXL, že se Eminem objeví ve dvou písních na připravovaném albu Bottom’s Up. To by mělo vyjít na začátku roku 2012 pod taktovkou Obieho vlastního vydavatelství Black Market Entertainment. „Možná se objeví ve více než dvou skladbách,“ uvedl detroitský rapper pro XXL v den vydání svého prvního singlu Battle Cry.

Obie Trice a Eminem

Podle slov Obieho Trice se na produkci některých songů alba bude podílet kromě Eminema také Dr. Dre, což dokazuje jeho náklonnost k Eminemovi a celé Shady Records. V minulosti měl Obie možnost se přesvědčit, že spolupráce s Eminemem je pro něj přínosná. Tvoří tak další detroitskou dvojku, obdobně jako Bad Meets Evil (Eminem a Royce da 5′9″). „Myslím si, že spolu tvoří skvělé duo,“ uvedl na dotaz ohledně Bad Meets Evil a jejich nového počinu Hell: The Sequel. „Chemie mezi Roycem a Emem je jako droga,“ dodal.

Prelude

  

3 komentáře: “Obie Trice slibuje na Bottom’s Up účast Eminema”

  1. shady´s napsal:

    tešim se tyhle dva mam nejradši po bad meets evil

  2. Kumbik napsal:

    snad se to album povede.

  3. Frost napsal:

    Tak to kurva doufam ze to vijde ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *