Eminem bude v prosinci koncertovat v Melbourne

Dvě největší hvězdy současného hip-hopu se chystají spojit své síly pro speciální akci. Eminem společně s Lilem Waynem vystoupí 1. prosince 2011 na stadionu Etihad v australském městě Melbourne.

Plákát koncertů v Austrálii

Tento koncert je velmi očekávaný už jen z důvodu, že naposledy zde Em vystoupil v roce 2001. „Veškerá jednání okolo akce se vedou na profesionální úrovni. Nevznikly zatím žádné potíže,“ řekl promotér celé show Paul Dainty.

Oba rappeři měli v minulosti problémy se zákonem, drogami i alkoholem. Nyní jsou veškeré nepříjemnosti za nimi a mohou v klidu tvořit. Eminem díky tomu získal na svou kariéru nový pohled. A pozitivní ohlasy na jeho hudbu a vystoupení, která absolvoval toto léto, mu dodávají sílu a ženou jej dál.

Prelude

  

4 komentáře: “Eminem bude v prosinci koncertovat v Melbourne”

 1. Prelude napsal:

  Tak do australie ide ale srdce europy nenavstivi :D

 2. Ledg napsal:

  Sere mě, že teď jak měl turné po Evropě..tak se vysral jak na ČR a SL..tak i na sousedy kolem..nebyla možnost :DD

 3. jura158 napsal:

  Tento koncert je velmi očekávaný už jen z důvodu, že naposledy zde Em vystoupil v roce 2001.To si děláte ze mě prdel?!Už jen z toho důvodu,že tam Em vystoupil naposledy v roce 2001?!Co máme říkat my,když u nás ještě vůbec nebyl?!!Hlavně že měl turné po Evropě!Asi mu budu muset napsat ať přijede do ČR a pozná jak my ho tady zbožnujeme!!

 4. Frost napsal:

  Tvl ten lil wayne uz me sere, fakt nwm proc s nim Em spolupracoval, lila nesnasim jeho hlas,styl atd….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *