Eminem vyprodal australský koncert během 30 minut

Americký rapper Eminem se po deseti letech vrací do Austrálie a o jeho vystoupení je obrovský zájem. Celkem jsou v plánu dva koncerty a Eminema na nich doprovodí speciální host Lil Wayne a místní raperská skupina Hilltop Hoods.

Eminem na Voodoo fest

První z koncertů se uskuteční 1. prosince na stadionu Etihad ve městě Melbourne a druhý 2. prosince na fotbalovém stadionu ve městě Sydney. „Vstupenky na první Eminemův koncert, který se bude konat na stadionu Etihad, byly rozebrány během 30 minut,“ oznámila pořádající agentura Dainty Group. Nejlevnější lístky se daly pořídit za 150 dolarů. Na portálu eBay spekulanti nabízejí vstupenky na Emův koncert za cenu od 200 do 540 dolarů. Jsou však velkorysí – za nejdražší lupeny již nemusíte platit poštovné.

Celkový počet prodaných vstupenek není znám. Kapacita stadionu Etihad se pro sportovní a zábavné akce pohybuje mezi 12 až 74 tisíci, přičemž záleží na počtu míst k sezení. Například v roce 2005 vidělo na tomto stadionu skupinu Green Day 37 tisíc diváků. Doposud nejvyšší účast zaznamenal stadión v roce 2003, kdy show Robieho Williemse sledovalo přes 58 tisíc fanoušků.

Romanie

  
Ostatní hledají: eminem v praze, eminem praha, https://www eminemworld cz/2011/eminem-vyprodal-australsky-koncert-behem-30-minut

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *