Eminem a jeho účinkování na festivalech v roce 2013

Zdá se, že veškeré neshody mezi americkým rapperem Eminemem a pořadateli irského festivalu Slane Castle jsou zažehnány. Eminem totiž oficiálně potvrdil svoji účast na této hudební události – konkrétně se představí 17. srpna 2013.

Tato zpráva může být pro mnohé překvapením, protože když v roce 2005 Eminem na tomto festivalu nedokončil své vystoupení, zdálo se, že už se nikdy nevrátí. Neslavný koncert měl dokonce dohru v soudním sporu, kdy pořadatelé žádali zpět ztracené milióny. Vše se odehrálo v období, kdy se Eminem potýkal s drogovou závislostí a chvíli nato nastoupil odvykací léčbu.

Eminem na festivalu Coachella 2012

“Co se stalo v roce 2005 je dávno pryč. Tyto věci se stávají a nemusíte plakat nad rozlitým mlékem. Já jsem nadšený, že Eminem příští rok vystoupí, a bude to opravdu mimořádný,” uvedl Lord Henry Mountcharles, majitel Slane Castle v hrabství Meath.

Irský festival není jedinou evropskou událostí, na které se v příštím roce Eminem objeví. Oficiálně byl potvrzen ještě anglický festival Reading and Leeds a pařížský koncert na Stade de France.

Eminem na festivalech v roce 2013

Romanie

  
Ostatní hledají: eminem koncerty 2013, eminem v čr, eminem v praze 2013

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *