Rozhovor s režisérem klipu C’mon Let Me Ride Isaacem Rentzem

Nedávno vyšel nový singl zpěvačky Skylar Grey ve spolupráci s Eminemem pod názvem C’mon Let Me Ride. K singlu byl natočen i videoklip, jehož režisérem se stal rodák z Kalifornie Isaac Rentz.

Klip byl natočen v přívěsovém parku v oblasti Milford v Oakland County a svůj debut si odbyl 11. prosince 2012. O podrobnostech ze zákulisí natáčení se režisér podělil v rozhovoru se serverem MLive.com.

Eminem a Skylar Grey při natáčení klipu C'mon Let Me Ride

Jak jste přišli na tento scénář?
Skylar chtěla udělat video, které by bylo ovlivněno jejím dětstvím v malém městečku ve Wisconsinu. Píseň je sarkastické zobrazení toho, jak je populární hudba posedlá sexem. A tak jsme přišli s tímto příběhem, který si zábavně pohrával s touto myšlenkou. Hudba použitá ve skladbě je sample ze songu Bicycle Race od skupiny Queen, a tak jsem chtěl udělat video, které bude zábavně a divné. Stejně jako jejich videa.

Vyprávěl vám Eminem o svých vzpomínkách z dětství, kdy žil v přívěsech?
Samozřejmě. Řekl nám pár vtipů. Snažil se, aby šly věci na place opravdu snadno a zábavně. Dělal si legraci spolu se štábem a flákali se mezi záběry v zákulisí.

Pracoval jste už někdy s Eminemem?
Toto byla moje první spolupráce s ním. On a Skylar na place pracují skutečně tvrdě. Kapely se mnohdy zjeví na natáčení videoklipů nepřipravené nebo s opicí, ale Eminemova pracovní disciplinovanost byla skutečně neuvěřitelná. Po každé natočené pasáži si prohlédnul svůj výkon, aby to v dalším záběru udělal lépe. Je to skutečně vyrovnaný člověk, ale když se začne natáčet neuvěřitelně se soustředí. Někdy jsem nechtěl natáčení přerušit, protože bylo zajímavé sledovat ho při práci.

Myslíte si, že by mohl Eminem pomoct Skylar s jejím kariérou?
Myslím si, že si Eminem a Skylar navzájem výborně doplňují energii a kreativitu. Za poslední rok měli spolu mnoho úspěchů při své společné práci, takže jsem velmi zvědavý, jak to dopadne s jejím novým albem.

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/v/5EHQjo_R5ss”]

Prelude

  

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *