Eminemův film Southpaw byl odložen

Všichni již asi dobře víte, že si měl Eminem zahrát hlavní roli v připravovaném filmu Southpaw. Dnes se nicméně objevila vcelku znepokojivá zpráva – natáčení filmu bylo odloženo. Důvodem je fakt, že společnost Dreamworks, která měla film natáčet, má rozpracováno více snímků s podobnou tématikou.

Eminem nicméně stále zůstává představitelem hlavní postavy. Stejně tak je počítáno i s původním režísérem Antoinem Fuquou (Training Day, Odstřelovač). Je tedy pravděpodobné, že se celého projektu ujme jiné filmové studio, kde zrovna nenatáčejí film na obdobné téma.

Eminemův film Southpaw byl odložen

Děj snímku se točí kolem amatérského boxera (Eminem), který ve své kariéře dosáhl velkých úspěchů. Blíže nespecifikovaná tragická nehoda však zapříčiní velký zvrat v jeho životě, a tak se dostane až na samé dno. Boxer se ale nevzdává a na nadcházejícím světovém šampionátu se snaží oprášit svou zašlou slávu.

Příběh ztvárňuje Eminemův život po období, které bylo zachyceno ve snímku 8 Mile. Dějová linie filmu je vlastně metaforou obrazu života Eminema po vydání alba Encore, po kterém se vrací na scénu a snaží se získat zpět svou zašlou slávu, přičemž svádí těžký boj i ve svém osobním životě.

Prelude

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *