Southpaw – film, který je opět ve hře

Zprávy o tom, zda se bude natáčet film Southpaw, ve kterém má hlavní roli ztvárnit Eminem, se neustále mění. V srpnu letošního roku jsme informovali, že společnost Dreamworks odložila realizaci tohoto boxerského dramatu. Nyní přinášíme nové informace.

Podle posledních zpráv se filmu Southpaw ujme společnost MGM (spolu s distribucí Sony Pictures). O film měly zájem ještě další dvě společnosti – Alcon Entertainment a Summit Entertainment, které nakonec od svých záměrů upustily. I nadále se počítá s režisérem Antoinem Fuquou (Training Day). Žádné další podrobnosti týkající se tohoto projektu nebyly zveřejněny.

Southpaw - film, který je opět ve hře

„Svým způsobem je to pokračování filmu 8 Mile. Nejedná se o doslovné převyprávění Eminemova života, ale snažíme se o metaforický příběh jeho druhé kapitoly života. Eminem bude hrát mistra světa v boxu, kterého tvrdě zasáhne nečekaná tragédie a on se ocitne na úplném dně. Bude muset bojovat, aby získal zpět svůj život pro svou dceru,“ uvedl scénárista filmu Kurt Sutter a dodal: „Ve své podstatě se jedná o převyprávění Eminemových osobních zápasů s jeho závislostí na lécích za použití analogie boxu. Jsem rád, že Eminem je ve skutečnosti taky levák, což je v boxu to samé jako bílý rapper v hip-hopu. Je to mnohem těžší, nežádoucí a zcela neortodoxní.“

Pokud vše poběží podle plánu, tak po deseti letech uvidíme Eminema v hlavní filmové roli. Naposledy ztvárnil hlavního hrdinu v roce 2002 v úspěšném filmu 8 Mile.

Romanie

  
Ostatní hledají: www eminem-world cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *